Reklamné plachty - zmysluplná investícia do propagácie

Autor: Michal Mesiarik | 2.4.2019 o 10:50 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  102x

Zistite, čo robí z reklamných plachiet ideálny reklamný nosič a prečo by sa mali stať súčasťou vášho propagačného mixu.

Reklamné plachty (tiež známe aj ako PVC bannery) sú ľahké, trvanlivé a odolné voči poveternostným vplyvom, čo z nich robí ideálny nosič pre vonkajšie aj vnútorné reklamy. V súčasnosti používané špičkové technológie výroby reklamných plachiet umožňujú veľmi kvalitnú tlač vo vysokom rozlíšení na materiály rôznej gramáže (pre exteriérové inštalácie sa najčastejšie používa odolný a stály PVC banner - frontlit liaty gramáže 510g/m2).

Mnohé firmy využívajú komplexné služby reklamnej agentúry zahŕňajuce aj prípravu grafického dizajnu, digitálnu tlač, presné rezanie a odbornú montáž reklamných plachiet. Štandardne si môžete vybrať akúkoľvek kombináciu týchto služieb, aby maximálne vyhovovali vašim požiadavkám.

Ak sa vám podarilo ukoristiť niektorú z voľných reklamných plôch na fasáde, reklamná agentúra vašu reklamnú plachtu aj namontuje. Veľkoplošná reklama môže byť upevnená priamo na fasádu, na lankový rám alebo rámovú konštrukciu a v závislosti od situácie je montovaná buď zo strechy použitím horolezeckej techniky alebo zo zeme z vysokozdvižnej plošiny.

 

Reklamné plachty pre každú ochodnú príležitosť

PVC bannery sú veľmi populárne a lacné marketingové riešenie pre mnohých podnikateľov. Najčastejšie sa reklamné PVC bannery používajú v exteriéri, vďaka vysokej kvalite tlače PVC bannerov sú tiež vhodné aj na použitie v maloobchodných prevádzkach, obchodných centrách, na výstavách a vo všetkých prevádzkach, kde sa na ne budú ľudia pozerať aj z blízka. Cenová dostupnosť reklamných bannerov, rýchosť výroby, flexibilita použitia a mobilita robí z tohto reklamného média ideálnu voľbu pre každú obchodnú príležitosť.

 

Bezkonkurenčná kvalita a trvanlivosť

PVC je veľmi odolný a zároveň ľahký plast, ktorého výroba je lacná, čo z neho robí ideálny materiál na výrobu reklamných plachiet. Vzhľadom k tomu, že PVC reklamné plachty dobre odolávajú poveternostným vplyvom, reklamné transparenty z PVC môžu propagovať vašu značku aj niekoľko rokov.

Nie ste si istí, či je reklamná plachta z PVC pre vašu firmu tým správnym riešením?

Porozmýšľajte, či nebude vhodnejší pre vašu propagáciu iný reklamný produkt, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám aj rozpočtu. Mnohé úspešné firmy dnes využívajú na svoju propagáciu aj reklamné tabule, reklamné plagáty, reklamné nálepky, roll-up bannery, reklamné vlajky, reklamné panely, reklamné stany a iné reklamné nosiče.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Rybanič uspel s dovolaním, prípad sa vráti na krajský súd

Poslaneckého asistenta odsúdili ešte vlani v júni.


Už ste čítali?